Menu

Antibiyoks Bitki Suları

Aromatik Bitki Suları Tarım Ürünleri Ticareti: 0 505 105 34 34

0

Hakkımızda

Tüm ürünlerimiz, Tarım bakanlığı onaylı üretim izin belgeleri, ISO kalite belgeleri ve Helal sertifikalarına sahip olup, üretimleri GMP (Good manufacturing practices) koşullarında gerçekleştirilmektedir. Ürünlerimizin kalitesi, siz değerli tüketicilerimizin teveccühlerinin yanı sıra “Tüketici Kalite Ödülü” ve “Avrupa Birliği Kalite Ödülü” ile de tescil edilmiş ürünlerdir.
Antibiyoks Aromatik Bitki Suları Mehmet Özkan Tarım Ürünleri Ticareti olarak; Toros dağlarından toplanan şifalı bitkileri bizimde aracılığımız ile tüketicilerimize ulaştırmanın haklı gururunu yaşamaktayız.
FİRMA TARİHÇESİ
2019 yılında tamamı yerli sermaye ile kurulan Antibiyoks Aromatik Bitki Suları Mehmet Özkan Tarım Ürünleri Ticareti Şirketimiz; ülkemiz coğrafyasında yetişen ve her yıl yok olup giden yüzlerce farklı tür bitkinin insan sağlığına yararlı biçimde toplanması, işlenmesi ve halka arzı konusunda faaliyet göstermektedir. Ürünlerimiz konusunda deneyimli uzman personellerimiz tarafından en yüksek standartlar ve hijyen koşulları altında paketlenme ve tüketicilerimizin beğenisine sunulmaktadır.